Thursday, October 7, 2021

Зашто Срби клече због америчког расизма?

 


Срби су били робови Турцима од 1389. најмање до 1804. године, ако Косовску битку и Први српски устанак узимамо као неке симболичне датуме за пад, односно васкрсавање српске државности.

Као што су Срби у ентитету познатом као Црна Гора и Брда имали неку врсту слободе и нешто пре Првог српског устанка, тако данас немају основна људска права на свој језик, веру ( таква „вера“ у којој су далеко од Бога и Божије Истине, кроз молитвено општење са вуковима у овчијој кожи из расколничке и јеретичке Београдске Патријаршије им и не треба,јер их не води ка слободи, него ка духовном ропству и не води их ка спасењу, него у пакао! – п.п.) и традицију у истој тој Црној Гори.

Срби у Републици Српској немају такође право на своју химну и грб са двоглавим орлом.

У таквој атмосфери, дакле једног општег погрома који се проводи над њима и духовно и физички, репрезентација Србије бира да клечи због тога што је неко у време док су они још робовали, водио људе из Африке у Јужну и Северну Америку да му раде као робовска радна снага?

Какве везе Срби имају са тим и коме Срби треба да клече и моле за опроштај?




Ово је још један у низу помодарских спинова насталих на Западу, којим подлеже руководство Републике Србије. Улазак у полтронско коло "Црни животи значе" од стране народа који је у својој Кнежевини Србији 1835. године имао Члан 118.  Сретењског Устава који каже: Роб без обзира да ли је дошао сам или са неким, ступањем на тле Србије постаје слободан човек, понижавају и онако обесправљен и понижен српски народ.

Срби су ову прилику на међународној утакмици могли искористити да Србија каже како је Косово и Метохија њен саставни део, а не да Шпанија несметано игра утакмице у српској Приштини.

Ово је прилика да подсетимо како је спортска и људска величина Милорад Чавић то учинио и због тога трпио последице!

Срби су могли носити мајице са натписима "Робови до 1804. и никада више!"

Уместо тога, клечали смо због туђих грехова. Грехова оних који су нас бомбардовали 1995. и 1999. године.

+++

Зашто су фудбалери Србије синоћ клечали против расизма у Ирској?